KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14351026
nr 1435 1026
Jenny Nyström
(1854-1946), Sverige
Monogramsignerad. Blandteknik, bildmått: 28x20cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 29 november 2021
kl 19:33:19
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Jenny Nyström
Läs mer om Jenny Nyström